Image

"The Heart of Antalya" Dönme Dolabı

Antalya'nın ritmini hissetmek ister misiniz? Bu şehrin yaşam hızına bakmaya veya lezzetini tatmaya ne dersiniz? Aktur Parkı'ndaki Dönme dolaba gidin. Büyüklüğüne göre Avrupa'da ikinci sırada, 30 katlı bir binanın yüksekliğine sahiptir.

Normal bir kabini veya bir vip-seçeneğini seçebilirsiniz. Şehir, gözlerinizin önünde çocuklarınızın sevdiği Lego'ya benzer bir minyatüre dönüşecektir. Orada, küçük arabalar ve otobüsler rotalarını izliyor, minicik insanlar iş için koşturuyor ve geniş bir alanda yalnızca sakin masmavi deniz değişmeden hep aynı kalıyor.

18 dakika içinde Antalya'nın farklı semtlerini görebilir, bir alışveriş merkezini ve hatta bir labirenti bulabilirsiniz. Dünyanın her yerinden uçakların uçtuğu ve milyonlarca insanın geldiği şehir avucunuzun içinde olacaktır. Bu haritada Citrus Park Hotel'ini bulmaya çalışın. Bir ipucu: otel yaklaşık 20 plaj ve 25'ten fazla restoran ve kafeyle çevrilidir.

Kültür ve Eğlence Parkı. Otelimize çok uzak olmayan Aktur eğlence parkını ziyaret edebilirsiniz. Şehrin manzaraları için 'The Heart of Antalya'' Dönme Dolabına binmeyi unutmayın.