Image

Sahil Antalya Plajı

Çakıl taşlı plaj, temiz su ve sekiz kilometrelik sahil şeridi. Antalya'nın en temiz plajlarından biri olan, hemen yanında nerede yemek yenileceğini, güneşten saklanacak çardakları ve çocukların bayıldığı bir çeşmeyi kolayca bulabileceğiniz plajlardan biridir.

Plajda konforlu şezlonglar, duşlar, tuvaletler ve soyunma odaları bulunur, böylece rahatça güneşlenip yüzebilir ve ardından tuzlu suyu üstünüzden yıkayabilirsiniz.

Bu plajda dalgalar küçüktür, tam da çocukların eğlenerek oynayacağı türdendir ve ebeveynlerin güvenlikleri konusunda endişelenmelerine gerek olmadığı bir yerdir.

Sahilde ayrıca yerel ve dünya mutfaklarından yemekler sunan kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Burada akşam yemeğini yemek ayrı bir zevktir. Güneş battığında, hafif esinti omuzlarınızı ve saçlarınızı okşadığında, gününüzü düşünmek, sevdiklerinizle sohbet etmek ve dinlenmek için harika bir yerdir.

Yol boyunca şehrin dinamik ritmini izleyerek sahile yürüyerek veya taksiyle ulaşabilirsiniz. Burada sadece Akdeniz'de yüzmekle kalmayıp, aynı zamanda ücretsiz bir partiye katılabilir, güzel fotoğraflar çekebilir veya plaj çadırında romantik bir gün geçirebilirsiniz.